Hotely v Lázních Rajecké Teplice

Lázeňský hotel Aphrodite****

Lázeňský hotel Aphrodite****

Charakteristickou dominantou a pýchou lázní Rajecké Teplice je nejluxusnější hotel v celém okolí - lázeňský dům Aphrodite. Je postaven v antickém stylu a vybaven nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji. Hotel Aphrodite poskytuje jedinečné pohodlí kombinací ubytování a procedur poskytovaných pod jednou střechou. Hotel je situován v příjemném prostředí lázeňského parku, nedaleko malebného jezírka, v klidném prostředí Slunečních skal.
Villa Margaréta***

Villa Margaréta***

Ubytovací zařízení leží v centru města, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí, Jiné.
Hlavními výhodami jsou v blízkosti jsou termální lázně, vysoký standard, reprezentativnost, vybavení pro pobyty rodin s dětmi, tiché okolí.
Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené, líbánky, ubytování pro náročnou klientelu.
Lázeňský hotel Aphrodite Palace****

Lázeňský hotel Aphrodite Palace****

Hotel Aphrodite Palace představuje nejluxusnější ubytování v lázeňském městě. S kapactiou 111 pokojů svým hostům nabízí ubytování v luxusně zařízených pokojích a apartmánech. Dominantou hotelu je lobby a restaurace zdobená mramorem, Onyx, 24-karátovým zlatem. Co se týče gastronomie pochutnáte si zde na tradičních domácích specialitách ale i na jídlech mezinárodní kuchyně. Lázeňský hotel Aphrodite Palace spojuje s hotelem Aphrodite prosklené přemostění, kterým se hosté dostanou "suchou nohou" do vodního a saunového světa, či ostatním léčebným a relaxačním procedurám.
Lázeňský hotel Malá Fatra***

Lázeňský hotel Malá Fatra***

Hotel Malá Fatra je známým ubytovacím zařízením Rajeckých Teplic. Hotel je situovaný v lázeňském parku, zhruba 100 metrů od luxusního lázeňského domu Aphrodite, kde jsou poskytovány všechny léčebné procedury. Hotel Malá Fatra poskytuje 19 dvoulůžkových a 7 jednolůžkových pokojů. Asi 500 metrů od hotelu se nachází i termální koupaliště Laura. Rajecké Teplice navíc nabízejí výborné podmínky pro absolvování atraktivních výletů do Rajeckého údolí.
Apartmány Royal Aphrodite Palace*****

Apartmány Royal Aphrodite Palace*****

Komplex apartmánů s nejvyšším standardem ubytování Royal Apartments Aphrodite Palace se nacházejí v areálu venkovních bazénů u hotelu Aphrodite. Zařízení disponuje čtyřmi prezidentskými a jedním královským apartmánem, které poskytují pohodlí a luxus a uspokojí tak požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Každý apartmán má velkou terasu, ze které je nádherný výhled na venkovní bazény nebo okolní přírodu. Ubytováni klienti ocení osobní přístup, 24-hodinový servis, ale např. i možnost poskytnutí masáže přímo v apartmánu.
Wellness hotel Diplomat****

Wellness hotel Diplomat****

Wellness Hotel Diplomat v Rajeckých Teplicích nabízí služby na vysoké úrovni, kde přístup k hostům je vždy s maximální a osobitou péčí. Nejen kvalitními službami, ale i nejlepší polohou a moderním designem, právem patří hotel mezi nejlepší v Rajeckých Teplicích a okolí. Zapomeňte zde na starosti všedního dne, vychutnejte si jídlo, které ocení i praví gurmáni a nechte se hýčkat ve Wellness & Relax centru.
Odpočinek si můžete dopřát ve vnitřním moderně vybaveném relaxačním bazénu, který má délku 20m.
Čeká tu na vás i široká nabídka sportovních aktivit, jako např. bowling,  kulečník, stolní fotbal, tenis na venkovním kurtu, půjčovna kol nebo pro ty aktivnějších i sportovní hodinka s profesionálním fitness trenérem.