Hotely v Lázních Rajecké Teplice

Villa Margaréta***

Villa Margaréta***

Ubytovací zařízení leží v centru města, v blízkosti hlavních turistických zajímavostí, Jiné.
Hlavními výhodami jsou v blízkosti jsou termální lázně, vysoký standard, reprezentativnost, vybavení pro pobyty rodin s dětmi, tiché okolí.
Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené, líbánky, ubytování pro náročnou klientelu.
Lázeňský hotel Aphrodite****

Lázeňský hotel Aphrodite****

Charakteristickou dominantou a pýchou lázní Rajecké Teplice je nejluxusnější hotel v celém okolí - lázeňský dům Aphrodite. Je postaven v antickém stylu a vybaven nejmodernějšími diagnostickými a terapeutickými přístroji. Hotel Aphrodite poskytuje jedinečné pohodlí kombinací ubytování a procedur poskytovaných pod jednou střechou. Hotel je situován v příjemném prostředí lázeňského parku, nedaleko malebného jezírka, v klidném prostředí Slunečních skal.
Villa Flóra***

Villa Flóra***

Ubytovací zařízení leží přímo ve městě.
Hlavními výhodami jsou v blízkosti jsou termální lázně, vybavení pro pobyty rodin s dětmi, tiché okolí.
Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené, líbánky.
Lázeňský hotel Malá Fatra***

Lázeňský hotel Malá Fatra***

Hotel Malá Fatra je známým ubytovacím zařízením Rajeckých Teplic. Hotel je situovaný v lázeňském parku, zhruba 100 metrů od luxusního lázeňského domu Aphrodite, kde jsou poskytovány všechny léčebné procedury. Hotel Malá Fatra poskytuje 19 dvoulůžkových a 7 jednolůžkových pokojů. Asi 500 metrů od hotelu se nachází i termální koupaliště Laura. Rajecké Teplice navíc nabízejí výborné podmínky pro absolvování atraktivních výletů do Rajeckého údolí.
Lázeňský hotel Aphrodite Palace****

Lázeňský hotel Aphrodite Palace****

Hotel Aphrodite Palace je situovaný přímo v centru lázeňského města Rajecké Teplice. Na procedury se dochází do sousedícího luxusního lázeňského domu Aphrodite, který je s hotelem spojený vytápěnou chodbou. Hotel Aphrodite Palace je umístěný v příjemném prostředí lázeňského parku, nedaleko malebného jezírka, v klidném prostředí Slunečních skal. Je ideální i pro méně náročnou klientelu a pro rodiny s malými dětmi.
Wellness hotel Diplomat****

Wellness hotel Diplomat****

Wellness Hotel Diplomat v Rajeckých Teplicích nabízí služby na vysoké úrovni, kde přístup k hostům je vždy s maximální a osobitou péčí. Nejen kvalitními službami, ale i nejlepší polohou a moderním designem, právem patří hotel mezi nejlepší v Rajeckých Teplicích a okolí. Zapomeňte zde na starosti všedního dne, vychutnejte si jídlo, které ocení i praví gurmáni a nechte se hýčkat ve Wellness & Relax centru.
Odpočinek si můžete dopřát ve vnitřním moderně vybaveném relaxačním bazénu, který má délku 20m.
Čeká tu na vás i široká nabídka sportovních aktivit, jako např. bowling,  kulečník, stolní fotbal, tenis na venkovním kurtu, půjčovna kol nebo pro ty aktivnějších i sportovní hodinka s profesionálním fitness trenérem.